HABERLER


KAYA ROPES’TAN IOM SINIFINA DESTEK

Marmara Yelken Kulübü tarafından düzenlenen IOM Sınıfı Radyo Yelken (Uluslararası 1 Metre) Yarışları 4 Eylül Pazar günü Caddebostan sahilinde gerçekleşti. Bugüne kadar pek çok alanda sağladığı sponsorluklarla tanınan Kaya Ropes’un, giderek bir cazibe merkezi haline gelen IOM yarışlarına da destek vermesi dikkat çekti.

KAYA ROPES AMERİKA PAZARINDA BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR!

Amerika’nın New Orleans şehrinde her yıl düzenlenen fuar müşteri ağı kurmak, yeni endüstri trendlerini tespit etmek, yenilikçi ürün ve çözümleri ortaya çıkarmak amacıyla dünyanın dört bir yanından biraraya gelen 15.000 profesyonel katılımcıyı ağırlamaktadır.

DÜNYA’NIN EN BÜYÜK MARİN EKİPMAN FUARIN’DA BU SENEDE YERİMİZİ ALDIK!

Her yıl Kasım ayında Amsterdam’da düzenlenen 1600’ün üzerinde katılımcı ve on binlerce ziyaretçiyi ağırlayan dünyanın en önemli B2B marin ekipman fuarı olan METSTRADE’de bu yılda yerimizi aldık.

KAYA ROPES TURMEPA İŞ BİRLİĞİ

KIYILARIMIZIN DOĞAL GÜZELLİKLERİNİN KORUNMASI ADINA BÜYÜK BİR ÖZVERİ İLE FAALİYETLERİNİ SÜRDÜREN TURMEPA‘NIN GENEL MÜDÜR YARDIMCISI KAPTAN CAN KIYGI EŞLİĞİNDE AMATÖR DENİZCİLİĞE GİRİŞ EĞİTİMİ ORGANİZE EDİLDİ.

YENİ NESİL HALATLAR

KAYA ROPES, DSM DYNEEMA® FİRMASINDAN ALDIĞI ÜRETİCİ LİSANSI İLE BİRLİKTE 12 KOLLU VE DUBLE ÖRGÜLÜ DYNEEMA® HALAT ÜRETİMLERİNİ YAKLAŞIK 4 YILDIR SON TEKNOLOJİ MAKİNE PARKURU İLE FARKLI BİR ÇOK SEKTÖRE (YAT, SAVUNMA SANAYİ, ENDÜSTRİYEL, OFF-ROAD, MEDYA VS…) ÜRETİYOR.

KAYA ROPES, KENDİ ALANINDA DÜNYADA İLK ÜÇTE

KENDİ ALANINDA DÜNYA ÇAPINDA İLK ÜÇ FİRMADAN BİRİ OLMA YOLUNDA İLERLEYEN KAYA ROPES, ASKERİ VE TİCARİ ALANDA YAPTIĞI ÜRETİMLERLE HIZLI BİR BÜYÜME İÇERİSİNE GİRDİ. ŞU SIRALAR BİR BUÇUK MİLYON EURO’LUK YURTDIŞI YATIRIMIYLA DİKKAT ÇEKEN KAYA ROPES’UN STRATEJİK İŞ BİRİMİ MÜDÜRÜ BURAK EMİN, “2013, 2014 VE 2015 YILINDA YAPTIĞIMIZ YATIRIMLAR...

Top